VII ZAWODY PŁYWACKIE w OSiR Nowa Wieś

W sobotę 23 listopada 2019 roku w Krytej Pływalni Fala w Nowej Wsi odbyły się VII Zawody Pływackie. Organizatorem Zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi. Zawody zorganizowane zostały w celu promowania zdrowego stylu życia, popularyzacji sportu pływackiego jako dyscypliny wpływającej na wszechstronny rozwój zdolności ruchowych człowieka, doskonalenia umiejętności pływackich wśród dzieci i młodzieży a zarazem możliwości sprawdzenia umiejętności pływackich w zawodach amatorskich przez uczestników, którzy po raz pierwszy mieli okazję wziąć udział w zawodach.

Do udziału w zawodach zgłosiło się ponad 100 młodych pływaków. Uczestnicy w zależności od kategorii wiekowej mieli do pokonania dystans 25 m lub 50 m. Zawodnicy startowali w trzech stylach: dowolnym, klasycznym i grzbietowym.

Najlepsi w swoich konkurencjach otrzymali dyplomy, medale i nagrody rzeczowe. Każdy uczestnik sobotnich zawodów mógł liczyć także na dyplom za uczestnictwo oraz słodki upominek.

Poniżej znajdują się wyniki.

Pobierz: Wyniki.pdf

View the embedded image gallery online at:
http://www.basen.trzebownisko.pl/zawody#sigProId01785a2942


Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka 2019

W dniu 8 czerwca 2019 roku na krytej pływalni w Nowej Wsi odbyły się zawody pływackie z okazji Dnia Dziecka 2019. Była to już szósta edycja zawodów pływackich dla dzieci rozgrywanych na tejże pływalni. Organizatorem imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi.
Rywalizacja odbywała się w pięciu kategoriach wiekowych. Zawodnicy startowali  na dystansie 25 m w kategorii roczników: 2008-2009, 2010 oraz 2011 i młodsi oraz na dystansie 50 m w kategorii roczników: 2003-2005 oraz 2006-2007.  Do rywalizacji zgłosiło się 97 zawodników. Każdy z uczestników mógł płynąć w jednej lub w dwóch konkurencjach.

Celem zawodów z okazji Dnia Dziecka była popularyzacja pływania jako czynnej formy spędzania wolnego czasu, umożliwienie sprawdzenia swoich umiejętności pływackich oraz zapoznanie najmłodszych adeptów sportu pływackiego z atmosferą zawodów pływackich i zasadami uczciwej rywalizacji.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała pełna obsada sędziowska pod przewodnictwem sędziego głównego zawodów pana Jacka Tyczki.

Wszystkie dzieci na mecie otrzymały na schłodzenie lody, dyplomy oraz słodkie upominki.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, medale oraz nagrody ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi, które wręczali Przewodnicząca Rady Gminy Trzebownisko – Pani Bernadetta Świątek, Dyrektor OSiR – Pan Marek Bakowski oraz Pani Izabela Rząsa – Gaweł – Główny Księgowy OSiR.

Kierujemy słowa podziękowania do wszystkich, którzy przyczynili się do pomocy w przeprowadzeniu zawodów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie oraz za udział w zawodach życząc tym samym wielu sukcesów i jeszcze lepszych wyników w przyszłych startach.

                                                                                

                                                                             Ze sportowym pozdrowieniem

                                                                                                         Dominika Śliż

                                                                                          OSiR Nowa Wieś

Pobierz: WYNIKI.pdf

View the embedded image gallery online at:
http://www.basen.trzebownisko.pl/zawody#sigProId10dcd71930


W sobotę 8 grudnia 2018 roku na Krytej Pływalni Fala w Nowej Wsi odbyły się kolejne zawody pływackie z okazji Mikołajek 2018.

Organizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi. Zawody pływackie stają się coraz bardziej popularne wśród miłośników pływania. U nas liczy się nie tylko rywalizacja, ale i dobra zabawa.

Celem imprezy oprócz uświetnienia Mikołajek było upowszechnienie wśród dzieci umiejętności pływania, wychowanie dzieci i młodzieży w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji oraz umożliwienie udziału dzieciom i młodzieży w imprezach rekreacyjno-sportowych.

W rywalizacji wzięło udział ponad 100 uczestników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W czasie zawodów z okazji Mikołajek zawodnicy startowali w 3 kategoriach wiekowych przy startach osobno dla dziewcząt i chłopców, pokonując dystans 25 m i 50 m odpowiednio dla każdej kategorii.

Najlepsi w swojej kategorii otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Dziękujemy firmie Flypark za ufundowanie voucherów do parku trampolin dla zwycięzców oraz drobnych gadżetów.

Ponadto każdy uczestnik został udekorowany pamiątkowym dyplomem i otrzymał paczkę, którą wręczył przybyły w tym dniu - Święty Mikołaj. Zawodników dekorował Dyrektor OSiR – Pan Marek Bakowski, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Trzebownisko – Pan Michał Drupka oraz Pani Barbara Śliż – Dubiel z Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Mikołajkowe Zawody Pływackie organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi dostarczyły wszystkim uczestnikom mnóstwo emocji, uśmiechu i niesamowitych wrażeń.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za liczne przybycie oraz za udział w zawodach życząc tym samym wielu sukcesów i jeszcze lepszych wyników w przyszłych startach.

Jako organizatorzy kierujemy szczególne słowa podziękowania do wszystkich, którzy przyczynili się do pomocy w przeprowadzeniu zawodów.

                                                                                                              Dominika Śliż  😉

                                                                                                      OSiR Nowa Wieś

Pobierz: WYNIKI.pdf

FOT. G. Michno

View the embedded image gallery online at:
http://www.basen.trzebownisko.pl/zawody#sigProIde62214c66d


 

 W sobotę 9 czerwca 2018 roku w Krytej Pływalni Fala w Nowej Wsi odbyły się Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka 2018. Organizatorem Zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi. Zawody zorganizowane zostały nie tylko z okazji Dnia Dziecka ale również w celu podsumowania pracy jaką dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych wkładała przez cały rok podczas zajęć nauki pływania jak również doskonalenia pływania.

Do udziału w zawodach zgłosiło się 90 młodych pływaków. Uczestnicy w zależności od kategorii wiekowej mieli do pokonania dystans 25 m lub 50 m. Zawodnicy startowali w trzech stylach: dowolnym, klasycznym i grzbietowym, osobno dziewczęta i chłopcy. Największą frekwencją cieszyła się kategoria wiekowa 2009 i młodsi. Dodatkową kategorią w której mogli się zmierzyć młodzi pływacy był dystans 100 m stylem dowolnym szkół podstawowych i gimnazjum o Puchar Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi. Dzięki doświadczonym sędziom cała impreza przebiegała bez zakłóceń i zgodnie z harmonogramem.

Zawody były bardzo emocjonujące, wielu startujących poprawiło swoje rekordy życiowe. Dopisywała świetna atmosfera, zdrowa sportowa rywalizacja. Niektórzy po raz pierwszy mieli okazję wziąć udział i sprawdzić swoje pływackie umiejętności na takich zawodach. Wielkie emocje towarzyszyły zarówno zawodnikom, jak również ich rodzicom, dziadkom i babciom, którzy tego dnia stawili się licznie na trybunach pływalni. Dyplom otrzymał każdy zawodnik, medale zostały rozdane w 7 kategoriach za trzy pierwsze miejsca. Najlepsi zawodnicy, którzy stanęli na podium otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Benefit Systems z którą Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku współpracuje od kilku lat. Dyplomy, medale, nagrody oraz puchary wręczali: Przewodnicząca Rady Gminy Trzebownisko – Pani Małgorzata Kowal, Dyrektor Ośrodka – Pan Marek Bakowski oraz Pani Barbara Śliż –Dubiel z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzebownisku. Fundatorem medali oraz pucharów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi. Dużą niespodzianką dla wszystkich dzieci były słodkie upominki w postaci lodów, ciastek, napojów itp. ufundowane również przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy sukcesów i dziękujemy za udział w zawodach. Liczymy, że kolejne Zawody Pływackie przyciągną jeszcze większą grupę zawodników zwłaszcza naszą młodzież z terenu Gminy Trzebownisko.

Poniżej znajdują się wyniki rywalizacji sportowej oraz zdjęcia z imprezy.

Pobierz: Wyniki - Zawody Pływackie 9.06.2018r.

View the embedded image gallery online at:
http://www.basen.trzebownisko.pl/zawody#sigProId6e51884c72

LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login