Basen to doskonałe miejsce na wypoczynek połączony z aktywnym sposobem spędzenia wolnego czasu. Można tutaj robić prawie wszystko – począwszy od pływania w basenie, poprzez świetną zabawę na zjeżdżalni, kończąc zaś na relaksie podczas masażu wodnego. I nawet w najbardziej zimny, wietrzny jesienno – zimowy dzień możemy bez problemu korzystać z tej formy aktywnego wypoczynku. Pływanie zbawiennie wpływa na nasz organizm: modeluje sylwetkę, poprawia odporność organizmu i zwiększa jego wydolność, pozwala stracić nadmiar tkanki tłuszczowej i tym samym wspomaga odchudzanie, opóźnia oznaki starzenia się, dodaje ciału lekkości.basen6

Basen zalecany jest dla każdego, niezależnie od wieku czy kondycji. Pływanie ma zbawienny wpływ na każdy organizm oraz skutecznie pomaga w utrzymaniu zdrowia i dobrej kondycji.

Pływanie jest sportem, który może uprawiać każdy, niezależnie od wieku. W każdym wieku można rozpocząć również naukę pływania. Nigdy na to nie jest zbyt późno.  Im wcześniej to jednak zrobimy tym lepiej, zwłaszcza że pływanie stanowi jeden z najważniejszych czynników w systemie wychowania fizycznego dzieci i młodzieży.

Obiekt jest w pełni przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Kryta pływalnia jest pierwszym obiektem w okolicy posiadającym oprócz dużej niecki o wymiarach 12,5 x 25m i głębokości 1,2 - 1,8m, małą nieckę o wymiarach 6 x 12,5m i głębokości 0,9m, oraz nieckę hamowni zjeżdżalni z balkonem widokowym.

basen5

Duży basen posiada sześć pasów do pływania, zaś mały wyposażony jest w atrakcje wodne (gejzer powietrzny, masaż karku, hydromasaże, sztuczny nurt) sterowane przyciskami umieszczonymi w pomieszczeniu ratownika. Zjeżdżalnia zewnętrzna o długości 61,5 mb oparta na stalowej konstrukcji wsporczej.

Obiekt wyposażony jest w nowoczesne urządzenia do uzdatniania wody. Oprócz zabiegów higieniczno-sanitarnych dna basenów są codziennie czyszczone odkurzaczem podwodnym. Nowoczesny system klimatyzacji zapewnia odpowiednią temperaturę i wilgotność. Przestrzenny parking dla samochodów osobowych i autokarów sprzyja zarówno indywidualnym przyjazdom całych rodzin jak i zorganizowanych.

Cały obiekt wyposażony jest w system monitoringu całodobowego. Na pływalni odbywają się zajęcia aqua aerobiku i nauki pływania indywidualnego, grupowego oraz grup zorganizowanych ze szkół.

LOGIN
www.netica.pl
Login
Hasło

Odzyskaj hasło              Odzyskaj login